GARANTİ VE İADE KOŞULLARI
Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Satın aldığınız ürünü 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade etmeniz için ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün kendisinin veya paketinin hasar görmemiş olması faturası, tüm aksesuarları ve orjinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Ürünü iade etmeden önce mutlaka celikbanyo.com’a bildirim yapılması ve iade adresinin öğrenilmesi gerekmektedir.

Ürün iade gönderilirken ürünün orjinal kutusu zarar görmeyecek şekilde kargolanması gerekmektedir. Ürünü başka bir kolinin içine koyup kargolamanız gerekmektedir.
Eğer aldığınız ürün için kurumsal fatura kesilmiş ise, iade faturası kesilmesi ve ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi durumda ürün iade alınamamaktadır.

Hangi Durumlarda İade Yapılamaz?
Teşhir / fırsat köşesi reyonunda indirimli olarak kusuru önceden belirtilen ürünler
Tüm kullanılmış ürünler (satılabilirlik özelliğinin yitirilmesinden dolayı iade ve değişim süresine uygun olsa dahi iade ya da değişimi söz konusu olmamaktadır)
Ambalajı bozulmuş ürünler: Değiştirilmek istenen ürün, satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda olmalıdır. Kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilemeyen ürünlerin iadesi ya da değişimi mümkün değildir.

Ürünün Kargoda Hasar Görmesi Durumunda Yapmanız Gerekenler
Aldığınız ürünü kargo görevlisinin yanında açmanız ve hasarı var ise kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı tutturmanız durumunda ürünün yenisi size gönderilecektir.